Rubber Push In Grommet MG-342
$23.91
Part Number
MG-342
| For ID | 1 1/2" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/8" |
| ID | 2" |
| Flange Dia. | 4" |
| Overall Ht. | 9/16" |
| Rubber Material | Neoprene |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



