Rubber Push In Grommet MG-329
$25.78
Part Number
MG-329
| For ID | 15/64" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 5/32" |
| Flange Dia. | 9/32", 3/8" |
| Overall Ht. | 5/16" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



