Rubber Push In Grommet MG-327
$58.38
Part Number
MG-327
| For ID | 2 7/8" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 2 5/8" |
| Flange Dia. | 3 3/4", 4" |
| Overall Ht. | 13/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



