Rubber Push In Grommet MG-321
$27.53
Part Number
MG-321
| For ID | 1/4" |
|---|---|
| For Material Thick. | 7/64" |
| ID | 5/32" |
| Flange Dia. | 21/64" |
| Overall Ht. | 13/64" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



