Rubber Push In Grommet MG-154
$20.53
Part Number
MG-154
| For ID | 3 1/4" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/8" |
| ID | 3" |
| Flange Dia. | 3 5/8" |
| Overall Ht. | 3/8" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



