Rubber Push In Grommet MG-123
$20.05
Part Number
MG-123
| For ID | 1 3/8" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 1" |
| Flange Dia. | 1 3/4" |
| Overall Ht. | 3/8" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



