Rubber Push In Grommet MG-099
$19.68
Part Number
MG-099
| For ID | 3/4" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 1/2" |
| Flange Dia. | 1" |
| Overall Ht. | 9/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



