Rubber Push In Grommet MG-095
$12.51
Part Number
MG-095
| For ID | 21/32" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 3/16" |
| Flange Dia. | 27/32" |
| Overall Ht. | 5/16" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



