Rubber Push In Grommet MG-077
$13.99
Part Number
MG-077
| For ID | 7/16" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 3/8" |
| Flange Dia. | 5/8" |
| Overall Ht. | 9/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



