Rubber Push In Grommet MG-063
$12.00
Part Number
MG-063
| For ID | 11/32" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/32" |
| ID | 1/4" |
| Flange Dia. | 1/2" |
| Overall Ht. | 5/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



