Rubber Push In Grommet MG-055
$27.05
Part Number
MG-055
| For ID | 3/16" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 9/64" |
| Flange Dia. | 11/32" |
| Overall Ht. | 3/16" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



