Rubber Push In Grommet MG-152
$19.24
Part Number
MG-152
| For ID | 2 1/2" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/8" |
| ID | 1 1/4" |
| Flange Dia. | 2 7/8" |
| Overall Ht. | 1/2" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



