Rubber Push In Grommet MG-143
$5.32
Part Number
MG-143
| For ID | 1 7/8" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/8" |
| ID | 1" |
| Flange Dia. | 2 1/4" |
| Overall Ht. | 1/2" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



