Rubber Push In Grommet MG-122
$15.86
Part Number
MG-122
| For ID | 1 3/8" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 1" |
| Flange Dia. | 1 3/4" |
| Overall Ht. | 7/16" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



