Rubber Push In Grommet MG-111
$33.38
Part Number
MG-111
| For ID | 15/16" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 9/32" |
| Flange Dia. | 1 1/8" |
| Overall Ht. | 11/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



