Rubber Push In Grommet MG-110
$15.24
Part Number
MG-110
| For ID | 15/16" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/64" |
| ID | 25/32" |
| Flange Dia. | 1 5/32" |
| Overall Ht. | 1/4" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



