Rubber Push In Grommet MG-101
$17.55
Part Number
MG-101
| For ID | 13/16" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 11/16" |
| Flange Dia. | 1 1/16" |
| Overall Ht. | 1/4" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



