Rubber Push In Grommet MG-087
$22.22
Part Number
MG-087
| For ID | 17/32" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 5/16" |
| Flange Dia. | 3/4" |
| Overall Ht. | 7/16" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



