Rubber Push In Grommet MG-084
$16.11
Part Number
MG-084
| For ID | 1/2" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 13/32" |
| Flange Dia. | 11/16" |
| Overall Ht. | 1/4" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



