Rubber Push In Grommet MG-081
$18.21
Part Number
MG-081
| For ID | 1/2" |
|---|---|
| For Material Thick. | 1/16" |
| ID | 5/32" |
| Flange Dia. | 11/16" |
| Overall Ht. | 9/32" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



