Rubber Push In Grommet MG-053
$24.10
Part Number
MG-053
| For ID | 5/32" |
|---|---|
| For Material Thick. | 3/32" |
| ID | 7/64" |
| Flange Dia. | 1/4" |
| Overall Ht. | 11/64" |
| Rubber Material | SBR |
| Hardness (Durometer) | 55A |
| Temp. Range | -30° to 170° |



